מה זה קדברה ? מילת קסם או ציווי בעברית?

מקור השם "קדברה" הוא כמובן בביטוי "אַבְּרָקָדַבְּרָה" שהינו ביטוי שנהוג להשתמש בו כ"מילת קסם".
ביטוי זה, שמופיע פעמים רבות, וממנו נגזרה המילה "קדברה" מקורו למעשה בעברית או בארמית, ומשמעו המילים "אברא כאדברה" כלומר, תהיה בריאה על-פי מה שאדבר. כמו שקוסם אומר "עכשיו ייצא שפן מתוך הכובע! " - אברא כאדברה!!"
והשפן אכן יוצא. אם כן, האיות הנכון בעברית של חברת "קדברה" צריך להיות "כאדברה" - אולם בשל שיקולי האיות המקובל, אנו כותבים את שמנו כך.

אז מה הקשר בין קדברה למכירות באינטרנט?

בכל פעם שאנחנו פוגשים לקוחות חדשים, הם מבקשים מאיתנו להפעיל על הסוכנות שלהם את ה"קסמים" שלנו - אבל לנו תמיד חשוב להגיד את האמת! אין קסמים במכירות באינטרנט - יש כמה סודות ! מי שמוכר קסמים וטריקים - סופו שכל מאמצי הקידום שלו יעלמו עם עדכון האלגוריטם הבא של פייסבוק או גוגל (וזה קורה כל חצי שנה או פחות)
מה כן כדאי לעשות? - כדאי ללמוד את הסודות, ולהשתמש בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר - כדי להצליח ולהגיע למה שיותר לקוחות חדשים, ולבצע כמה שיותר מכירות בעזרת האינטרנט.

שימושים נפוצים למילה קדברה :

קדברה - מילת קסם אברהקדברה

- מילת קסם

מקורה בשפה העברית

הביטוי "אברה קדברה" משמעותו "אברא כאדברה" - כלומר תהיה בריאה ע"פ דברי. כדי ללמוד על פרושים נוספים ניתן לקרא את הערך בויקיפדיה "אברהקדברה"

קדברה - דמות בפוקימון

דמות בפוקימון - קדברה פוקימון

קבוצת ביצה - דמוי אדם

קדברה הוא פוקימון מקבוצת דמויי-אדם, גובהו 1.3 מטרים ומשקלו 56.5 קילוגרמים. הוא 75% זכר ו25% נקבה, חברות בסיסית - 70 (פוקימון הינה סדרת אנימציה בדיונית לילדים - בה לכל דמות יש תכונות קבועות מראש)

קדברה - אמצעי לראיית לילה (כינוי לא רשמי)

כינוי לא רשמי לאמצעי ראית לילה

שימש תקופה קצרה ביחידות צנחנים מובחרות

הכינוי "קדברה" שימש לתקופה קצרה כינוי לאמצעי לראיית לילה מסוג "מגביר אור כוכבים" ששימש יחידות צנחנים מובחרות. מקור הביטוי לא ברור, אולם ישנן יחידות מילואים בהן זה הכינוי המקובל לאמר"ל גם כיוםן.

אבל באנו לעשות מכירות באינטרנט - לא רק לתת ידע כללי!

אז עכשיו, הגיע הזמן שתגלה את כל הסודות -
צור קשר וקבל 3 שעות יעוץ - חינם!

©2014 קדברה שיווק באינטרנט הינה חברת בת של - 8thSec.com

קדברה הינה המשווק הבלעדי של Grow Digital Marketplace